Valentino dienos dovanos: 7 dovanų idėjos, ką padovanoti

Daugelis į Valentino dieną žvelgia skeptiškai bei specialiai nešvenčia Meilės dienos, nes teigia, kad mylėti reikia kiekvieną metų dieną. Tačiau šią ypatingą dieną vis tiek norisi praskaidrinti antrosios pusės kasdienybę. Dažnu atveju verta rinktis rankų darbo dovanas, kurios suteikia gerų emocijų bei įprasmina šilumą, meilę, jaukumą bei rūpestį. Rankdarbių skelbimų platformos ,,CraftCity“ įkūrėjai pateikia 7 dovanų idėjas, padėsiančias nustebinti mylimą žmogų.

Dailiai atrodantys bei skaniai kvepiantys gėlių meškiukai

Gėlių meškiukai – populiarus pasirinkimas įvairių švenčių proga, taip pat ir Valentino dienai. Gėlių meškiukai atrodo labai dailiai, be to, maloniai kvepia. Gėlių meškiukai gali tapti išskirtine dovana ypatingam žmogui.

Unikalios dovanų dėžutės

Unikalios dovanų dėžutės gali tapti išskirtine rankų darbo dovanėle. Unikalioje dovanų dėžutėje gali tilpti bet kokie Jūsų mylimam žmogui patinkantys gaminiai: keksiukai, saldainiai, įvairios kosmetikos priemonės, kojinės ar kt. Tokias dovanų dėžutes galite sukomponuoti patys, tačiau, pagal Jūsų pageidavimus, šią paslaugą gali pasiūlyti ir dovanų dėžučių kūrėjai. Kuriant šią dovaną, atsiveria neribotos fantazijos galimybės nustebinti savo mylimąjį, -ąją.

Vienetiniai rankų darbo indai

Rytinė kava iš mylimojo, -osios padovanoto puodelio neabejotinai yra skanesnė. Vienetinis rankų darbo puodelis su inicialais, mėgstama nuotrauka ar labiausiai patinkančios spalvos, kurio neturi niekas kitas, be jokios abejonės nustebins mylimą žmogų. Be to, rankų darbo indai taip pat gali tapti jaukia interjero puošmena.

Įvairūs šilti mezginiai: kojinės, pirštinės ir kt.

Jei Jūsų antroji pusė labai vertina praktiškas dovanas, padovanoję megztas kojines, pirštines ar kt. mezginį, tikrai neapsiriksite. Tai – labai praktiška ir naudinga rankų darbo dovana, kuri skleis šilumą, neleis sušalti, bei primins Jus. Romantiškumo tokiai dovanai suteiks daili pakuotė.

Išskirtiniai raktų pakabukai su personalizuotu tekstu

Miela dovanėle galėtų tapti raktų pakabukas su personalizuotu tekstu. Tekstas galėtų būti Jūsų ir mylimojo inicialai, prasminga citata ar bet kokie kiti Jums svarbią reikšmę turintys žodžiai. Tokį pakabuką Jums svarbus žmogus visada galės turėti su savimi bei kaskart pamačius jį, prisiminti Jus.

Rankų darbo dekoratyvinės pagalvėlės 

Dekoratyvinės pagalvėlės – viena populiariausių dovanų Valentino dienai. Galite rinktis įvairių formų, stilių, raštų pagalvėles, taip pat dekoruotas nuotraukomis ar su išsiuvinėtais inicialais. Tokia jauki dovanėlė ne tik papuoš namų interjerą, tačiau taip pat Jūsų mylimajam, -ajai patogiai įsitaisius leis bent trumpam atsikvėpti po dienos darbų.

Unikalaus dizaino rankų darbo atvirukai

Kas gali būti romantiškiau, nei pačių sukurtas išskirtinis atvirukas, su pačiais nuoširdžiausiais žodžiais, padovanotas tam vieninteliam, -ei? Jei nesate itin kruopštus, -i, šį darbą galite patikėti rankų darbo atvirukų kūrėjams: jie pagamins atviruką pagal Jūsų poreikius. Teliks tik parašyti gražius žodžius ir nustebinti mylimą žmogų.


Paskelbta

sukūrė

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *