Vestuviniai žiedai gražiausiai gyvenimo šventei

Tokie juvelyriniai dirbiniai iš aukso, kaip vestuviniai žiedai – bene pats svarbiausias vestuvinis pirkinys. Įsigijimo procesas gali būti labai keblus jau vien todėl, kad tai ketinate daryti pirmą kartą gyvenime. Vestuvinių žiedų pirkimas tikrai skiriasi nuo sužadėtuvių žiedų įsigijimo vien todėl, kad tai pirkinys dviems asmenims poroje. Paprastai užsukę į juvelyrinių gaminių parduotuvę, galite tikrai sulaukti daug gerų patarimų, kurie padės greičiau apsispręsti. Tačiau šį bei tą vertėtų apgalvoti jau iš anksto namuose.

Juvelyriniai dirbiniai iš aukso – vestuviniai žiedai. Ką svarbu nuspręsti, prieš juos perkant?

  • Nustatykite tikslų biudžetą šiam pirkiniui. Iš karto žinodami, kiek daugiausiai galite išleisti vestuviniam žiedams, galėsite jaustis ramiau, nes neteks patirti nusivylimo. Jei pradėsite žiūrinėtis žiedų, nenusistatę biudžeto, jums gali patikti kažkas, kas net neįtilps į jūsų nustatytų kainų diapazoną. Tikrai galite įsigyti savo svajonių žiedus, neviršydami nustatyto kainos limito.
  • Apsvarstykite, koks jūsų asmeninis stilius ir gyvenimo būdas. Peržiūrėkite savo visus jau turimus papuošalus ir taip suprasite, kokio stiliaus dirbiniai jums arčiausiai širdies. Ar jums patinka baltas ar geltonas auksas? Ar esate minimalistas, o gal mėgstate masyvius papuošalus? Apibrėžkite savo asmeninį stilių ir taip galėsite susiaurinti žiedų paieškas.
  • Pradėkite ieškoti iš anksto. Vestuvių ekspertai rekomenduoja pradėti ieškoti žiedų likus apytiksliai 6 mėnesiams iki didžiosios šventės. Taip yra todėl, kad visada išlieka tikimybė taip ir nerasti jau pagamintų vestuvinių žiedų. Tuomet būtų reikalinga užsakomoji gamyba, o tai gali šiek tiek užtrukti.
  • Rinkitės ir pirkite kartu su savo antrąja puse. Vestuvinius žiedus nešioja abu žmonės šeimoje, todėl ir pirkti juos reikėtų kartu. Labai svarbu atsižvelgti į savo partnerio pageidavimus. Be to tai visai puiki ir labai suartinanti veikla visoms poroms.
  • Pagalvokite, ar bus reikalingas žiedų suasmeninimas. Šiais laikais praktiškai visos poros mėgsta suasmeninti žiedus. Tad tikrai gera idėja būtų ant žiedų išgraviruoti, pavyzdžiui, vestuvių datą ar savo mylimojo vardą.
  • Pasitikėkite savo pasirinktu juvelyru. Detaliai pasikalbėkite su juvelyru, išsakykite jam savo stiliaus ir biudžeto lūkesčius. Kuo atviresni būsite – tuo bus lengviau pasiūlyti jums pačius tinkamiausius vestuvinius žiedus.

Paskelbta

sukūrė

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *