Frezos nagams – tobulam manikiūrui bei pedikiūrui namuose

Noriu, noriu tobulų nagų. Dažna, bet labai lengvai įgyvendinama svajonė. Ir kas keisčiausia bei nuostabiausia – tai galite lengvai įgyvendinti netgi namuose! Pasinaudokite aparatinio manikiūro pagalba ir pasidarykite norimą pedikiūrą arba manikiūrą kur tik norite ir kada norite. Užtruksite vos keletą minučių ir galėsite džiaugtis tobulais nagais! Tokiam norui įgyvendinti beliks nusipirkti frezas nagams ir šis įrenginys sukurs mini grožio saloną Jūsų namuose.

Jeigu dar nenaudojate frezos nagams, tai tikriausiai vonios spintelėje arba stalčiuje slepiasi kelios, o gal net keliolika dildžių. Vadinasi nebūsite girdėję apie elektrines nagų dildes. Jos dar kitaip yra vadinamos frezos nagams. Šie aparatai sutaupo begales laiko. Manikiūrui arba pedikiūrui su frezomis atlikti yra atsisakoma įprastų nagų tobulinimo priemonių. Jos labai palengvina darbą. Kam vargti su dildėmis, jeigu yra frezos nagams?

Frezų darbas yra įspūdingas. Jos yra elektrinės ir standartiškai nagus dailinantis antgalis apsisuka nuo 3,5 tūkstančių iki 35 tūkstančių kartų per vieną minutę. Toks apsisukimų skaičius yra taikomas tiek silpnesnėms, tiek labai galingoms frezoms. Darbas su galingesnėmis frezomis bus efektyvesnis, jos lėčiau stos prie nago. Frezos stabdymą lemia galingumas.

Visos frezos nagams turės nagų tvarkymui skirtus antgalius. Būna komplektai kartu su jais arba galėsite juos įsigyti atskirai. Antgaliai, kurie pagaminti iš pemzos, yra skirti pašalinti apynagių odeles ir negyvą odą. Dažniausiai parduotuvėje susidursite su antgaliais, kurie bus pagaminti iš silikono, zomšo arba gumos. Jie yra skirti nagų poliravimui.

Jei tik nuspręsite įsikurti manikiūro saloną namuose sau ir nusipirkti nagams skirtą frezą tai atminkite, kad nagų frezos stipriai spausti negalima. Darbuojantis su freza būkite atidi ir pernelyg neišploninkite nago plokštelės. Svarbu yra nepažeisti aplink nagą esančios odos. Jeigu abejojate, ar sugebėsite ir neturite patirties su šiais aparatais, geriau rinkitės minkštesnius antgalius.

Taigi atėjo pats laikas pamiršti kelią pas manikiūrininkę ir jai reguliariai mokamas dideles pinigų sumas. Dabar jau galite pati sau pasidaryti tobulą tiek manikiūrą, tiek pedikiūrą. Frezos nagams nereikalauja jokių specifinių žinių ar įgūdžių. Jų antgalių keitimas ir naudojimas yra labai paprastas bei tinkamas net ir neįgudusioms rankoms.


Paskelbta

sukūrė

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *