Kiek kainuoja siuntos į Angliją?

crop unrecognizable woman carrying boxes and entering post office
Photo by Liza Summer on Pexels.com

Daugelis mūsų turi draugų ar giminaičių, gyvenančių Anglijoje. Dirbti, studijuoti ar tiesiog ieškoti savo laimės į šią šalį išvyksta daugelis. Būtent dėl to siuntos į Angliją taip pat keliauja dažnai: kartais tai gali būti pigesnis ir patogesnis būdas pasiimti gyvenimo pradžiai reikalingus daiktus, pigiau apsipirkti Lietuvoje arba tiesiog nusiųsti dovaną brangiam žmogui. Siuntų pristatymo paslaugas siūlo nemažai kompanijų, tačiau taikoma kainodara skiriasi. Trumpai aptarkime, kokie veiksniai turi įtakos siuntos kainai.

Kas lemia siuntos į Angliją kainą?

Daugelis vežėjų turi interneto svetaines, o jose apsilankę pamatysite, kad siuntos kaina priklauso nuo svorio ir matmenų. Tiesa, tikslios kainos skaičiuoklę vargiai rasite, tad pateikus visas siuntos detales kaina bus apskaičiuota individualiai.

Verta žinoti, kad papildomai gali kainuoti ir vadinamasis siuntų pristatymas „nuo durų iki durų“. Kartais sutaupyti pavyks, jei siuntą vežėjui pristatysite patys. Siuntos į Angliją dažniausiai vežamos mikroautobusais, tad mažesnes siuntas patogu pristatyti į tokio autobuso išvykimo vietą.

Didesnių ir sunkesnių siuntų pervežimas kainuoja brangiau. Siuntos į Angliją – tai ne tik drabužiai ar maistas, bet ir baldai ar net transporto priemonės (pavyzdžiui, motoroleriai). Užnešimo paslauga taip pat padidins galutinę kainą, tad jei siunčiate sunkius daiktus, būkite tam pasirengę. Ir, žinoma, negalima pamiršti dar vienos siuntų kategorijos – tai gyvūnai. Gyvūnai keliauja savo dėžutėse, tačiau jiems bet kuriuo atveju reikalinga papildoma priežiūra: maitinimas, vedžiojimas, girdymas. Visa tai vežėjai dažniausiai apmokestina papildomai.

Ne visada siuntos į Angliją kaina – svarbiausia

Rinkdamiesi vežėją nepamirškite, kad svarbi ne tik paslaugos kaina. Jei norite, kad siunta būtų pristatyta greitai, laiku ir saugiai, ieškokite kokybiškas paslaugas teikiančio verslo. Itin naudinga yra siuntos sekimo paslauga – su ja visada galite patikrinti, kurioje vietoje yra siunta, ar ji nevėluos.

Taip pat nepamirškite patikrinti ir kitų klientų komentarų. Geri komentarai yra tarsi asmeninė rekomendacija, kad siuntos į Angliją pristatomos pagal visus susitarimus, siunčiami daiktai saugomi ir puikiai prižiūrimi. Patikimos kompanijos, tokios kaip https://sauliausreisai.lt sulaukia daugybės gerų įvertinimų ir teigiamų klientų atsiliepimų.


Paskelbta

,

sukūrė

Žymos:

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *