Interjero detalės, padedančios kurti namuose jaukumą

Nesvarbu, kokio stiliaus interjeras yra Jūsų namuose, labai svarbi jo dalis yra įvairios detalės ir akcentai. Jie papildo namų erdves, suteikia joms gyvumo ir pabrėžia namų stilių. Tinkamai pasirinktos interjero detalės gali neatpažįstamai pakeisti patalpos vaizdą. Kokie elementai padės sukurti jaukius ir stilingus namus?

Vazos

Įvairios vazos gėlėms ir skirtingi vazonai yra puikus būdas sukurti išskirtinį namų interjerą. Vazos gali būti statomos įvairiose namų erdvėse. Jos tinka tiek skintoms gėlėms, tiek daugiamečiams augalams. Norite pagyvinti namų erdvė? Pagalvokite apie naują vazą. Pavyzdžiui, didžiulę svetainę pakeisite vien kampe pastatę didelį vazoną su žaliu augalu. O štai nedidelę vonios zoną galite pagyvinti pastatę kelis medžio imitacijos vazonus su augalais. Koridoriuje, terasoje ar balkone galima pastatyti kelias skirtingų dydžių ir formų vazas, taip sukuriant stilingą kampą ir erdvė taip pat pasikeis.

Paveikslai

Jeigu norite, kad Jūs namai būtų išskirtiniai, pagalvokite apie paveikslus skirtingose erdvėse. Interjero parduotuvėse rasite platų paveikslų pasirinkimą, kurie lengvai pritaikomi net ir netikėtose vietose. Didesni paveikslai tinka svetainėms, mažesni – virtuvei ar koridoriui. Net ir visiškai išbaigta erdvė pasikeičia, kai ant sienos pakabintas stilingas paveikslas. Pavyzdžiui, įnešantis naujų spalvų ir dizainų į jau įrengtą kambarį.

Veidrodžiai

Veidrodžiai taip pat yra labai stilingos interjero detalės, kurios kiekvieniems namams suteikia originalumo ir išskirtinumo. Veidrodžių pasirinkimas šiandien yra labai platus. Pavyzdžiui, vonioje galima rinktis apvalius veidrodžius, kurie yra netgi kaip paveikslai. Pagaminti su išskirtiniai rėmais jie ne tik atlieka funkciją, bet ir padidiną erdvę bei suteikia jai išskirtinumo. Veidrodžius tai pat galima naudoti koridoriaus dekoravimui. Net ir mažoms erdvėms veidrodžiai suteikia prabangos ir stiliaus.

Staliukai

Įvairūs žurnaliniai, konsoliniai, kavos staliukai yra labai svarbi interjero detalė. Norite pagyvinti svetainės erdvę? Įsigykite stilingą staliuką ir pamatysite, kaip jis taps ryškia interjero detale. Konsolinius staliukus verta pastatyti koridoriuje, kuriam trūksta kažko išskirtinio. Kokybiški ir išskirtinio dizaino staliukai yra labai gera interjero detalė. Tai ne tik grožis, bet ir funkcionalumas. Juk ant staliuko galite laikyti daiktus, pasidėti kavos puodelį, laikyti žurnalus ir pan.

Žvakės

Jaukius ir stilingus namus kuria netgi pačios mažiausios interjero detalės. Pavyzdžiui, žvakės. Skirtingų formų žvakės gali tapti jaukia interjero detale svetainėje, virtuvėje, miegamajame, vonioje ir net prieškambaryje. Jos lengvai pritaikomos visose namų erdvėse ir yra stilingų namų detalė.


Paskelbta

sukūrė

Žymos:

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *