Kaip priduoti metalą ir kokios yra juodo metalo laužo supirkimo kainos?

metalo laužas
Photo by Kelly on Pexels.com

Metalo supirkimas gali būti naudingas ne tik todėl, kad atsikratysite atliekų ir atlaisvinsite užkrautas erdves, bet ir todėl, kad taip galite užsidirbti. Juodojo metalo supirkimo kainos yra gana aukštos. Tad jeigu turite nereikalingos technikos, metalo atliekų ir svarstote, ką su jais daryti – priduokite.

Kokį metalą galima priduoti?

Metalo supirktuvės priima įvairų metalo laužą. Metalas skirstomas į spalvotąjį metalą ir juodąjį metalą. Juodajam metalui priskiriamos tokios atliekos kaip automobilių kėbulo detalės, taip pat juodojo metalo supirktuvėse galima priduoti ir visą automobilio komplektaciją. Kaip juodasis metalas gali būti priduodamos įvairios gamybinės įrangos detalės. Tačiau svarbu žinoti, kad ne visi daiktai, kurie gaminami iš juodojo metalo, gali būti priduodami. Metalo supirktuvėje nepriimami kai kurie juodojo metalo gaminiai, tokie kaip vandentiekio dalys ir vamzdžiai, įvairios kapaviečių deklaracijos ir tvorelės, kryžiai, varpai, kelių ženklinimo elementai ir kt.

Kiek galima uždirbti?

Juodo metalo kaina gali Jus pradžiuginti, nes ji dažniausiai yra nemažai. Priklausomai nuo rinkos situacijos, už toną juodojo metalo galite uždirbti nuo šimto iki kelių šimtų eurų. Juodojo metalo supirkimo kainos priklauso nuo to, koks tai metalas ir kiek jis sveria. Pavyzdžiui, automobilių kėbulo skardos gali būti superkamos pigiau, o brangiau mokama už storasienį ir gabaritinį juodojo metalo laužą. Be to, metalą parduodant fiziniams asmenims, nuo mokamos sumos skaičiuojamas Gyventojų pajamų mokestis.

Be to, skirtingos supirktuvės pačios nustato kainą, todėl prieš priduodant metalą, verta pasidomėti, kokias kainas siūlo bent kelios skirtingos supirktuvės. Nepatartina vežti metalo į bet kokią supirktuvė, prieš tai susisiekus. Nes nežinote, ar artimiausioje supirktuvėje yra juodojo metalo supirkimas, ar čia priimamas tik spalvotas metalas. Dėl to reikėtų pasidomėti iš anksto. Neskubėkite priduoti metalo arčiausiai esančioje metalo supirktuvėje. Paskubėję galite prarasti nemažai pinigų.

Kur priduoti metalą?

Kaip jau minėta, juodąjį metalą superka ne visos supirktuvės. Todėl, jeigu turite juodojo metalo atliekų, pirmiausia pasidomėkite, kur jį galite priduoti ir kokia yra juodojo metalo laužo supirkimo kainos. Kartais reikia iš anksto susisiekti su supirktuve ir sužinoti, kokios yra jos darbo valandos. Vietoje metalas bus registruojamas, sveriamas, o galiausiai nupirktas.


Paskelbta

sukūrė

Žymos:

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *