Išmaniųjų telefonų priedai, kuriuos verta įsigyti

Technologiniai prietaisai šiandien naudojami kiekvienoje mūsų gyvenimo srityje. Ir jei jūs jaučiatės taip, lyg negalėtumėte be jų gyventi, galite būti tikri, kad tikrai nesate vieni. Pabandykite įsivaizduoti gyvenimą, kuriame nebeturėtumėte galimybės naudotis savo išmaniuoju telefonu. Turbūt visa tai jums skamba labai nuobodžiai, o galbūt netgi kelia savotišką nerimą ir baimę?

Kai kurie sako, kad išmanieji telefonai keičia mūsų gyvenimą ir veikia mus neigiamai, tačiau taip pat yra šimtai dalykų, dėl kurių mūsų kasdien naudojami išmanieji telefonai palengvina kasdienį gyvenimą ir suteikia mums daug daugiau patogumo.

Mūsų išmanieji telefonai, prie kurių jau seniai esame labai pripratę, iš tikrųjų padeda mums daugeliu būdų ir jais galime išspręsti bene kiekvieną užduotį. Tačiau nepaisant to, kad jie yra tokie funkcionalūs, vis dar yra įvairių priemonių, kurios paverčia juos dar praktiškesniais. Taigi, kaipgi galėtumėte tai padaryti ir jūs?

Atsakymas yra išmaniųjų telefonų priedai, kurie dar labiau palengvina mūsų kasdienybę, suteikia mūsų išmaniesiems telefonams daugiau saugumo ir paverčia juos funkcionalesniais bei praktiškesniais.

Pakrovėjai telefonams

Be ko neišsiverstų nei vienas išmaniojo telefono savininkas? Taip, jūs esate visiškai teisūs – tai pakrovejai telefonams. Nepaisant to, ar jūs esate pratę naudoti laidinį telefono pakrovėją, ar mieliau renkatės bevielį pakrovėją, kuriuo įkraunate tiek savo išmanųjį telefoną, tiek ir kitus išmaniuosius įrenginius, jums būtina su savimi turėti bent vieną iš jų.

Kokia technologija paremtą telefono pakrovėją nuspręsite pasirinkti, priklausys tik nuo jūsų, tačiau visuomet naudinga pasirinkti didele įkrovimo sparta pasižymintį ir labai kompaktišką pakrovėją telefonui, kuris neužims daug vietos ir savo darbą atliks per ypatingai trumpą laiką.

Apsauginis stikliukas

Turbūt akivaizdu, kad išmaniojo telefono ant žemės dėti niekuomet nevertėtų, tačiau kartais gravitacija norom nenorom „priverčia“ tai padaryti! Net jei esame labai pastabūs ir atidūs, kartais tenka susidurti su labai nemaloniomis situacijomis, kuomet telefonas išslysta mums iš rankų, nukrenta nuo stalo ar iškrenta iš kišenės. Žinoma, tokiais atvejais, jei nebūname tinkamai apsaugoję savo išmaniojo telefono, dažnai tenka labai pasigailėti. Ir būtent todėl ypatingai svarbu apsaugoti savo telefono ekraną nuo galimo sudužimo ir įskylimų.

Pasirinkę apsauginį grūdintą stiklą, atitinkantį savo išmaniojo telefono modelį, galėsite veiksmingai apsaugoti savo telefono ekraną ir prailginti jo tarnavimo laiką. Atsižvelgiant į tai, kad telefono ekrano remontas yra viena iš populiariausių paslaugų, investuoti į kokybišką apsauginį stikliuką telefonui ne tik verta, tačiau ir būtina.

Nešiojama įkraunama baterija (Power bank)

Išmanieji telefonai mums yra reikalingi kiekvieną dieną, tačiau išsikrovusi baterija eliminuoja galimybę naudotis išmaniuoju telefonu. Ir tai nebejotinai kelia labai didelį galvos skausmą ir daugybę problemų – ypač, kai viduryje dienos tenka susidurti su visiškai išsikrovusia išmaniojo telefono baterija.

Galbūt laukiate svarbaus elektroninio laiško, galbūt jūs esate susitarę dėl susitikimo, tačiau dėl pasikeitusių aplinkybių negalėsite atvykti laiku, gal pasiklydote naujame mieste ir jums reikia taksi, bet neturite galimybės jos išsikviesti, ir kt. Situacijų, kuriose mums gali prireikti išmaniojo telefono, yra daugybė. Todėl jei nenorime susidurti su ne laiku išsikrovusia telefono baterija, naudinga su savimi turėti nešiojamą įkraunamą bateriją arba kitaip dar vadinamą „Power bank“. Be to, bent vieną nešiojamą bateriją turėtų su savimi turėti kiekvienas dažnai keliaujantis žmogus!

Automobilinis telefono laikiklis

Kiekvienas vairuotojas turėtų pasirūpinti ir savo išmaniajam telefonui pritaikytu automobiliniu telefono laikikliu. Šiandien galima pasirinkti tiek laikiklius su padėkliuku, ant kurio galima saugiai padėti telefoną, tiek ir standartinio modelio laikiklius, kurių padėtį galima koreguoti atsižvelgiant į savo poreikius.

Net jei iki šiol buvote pratę savo išmanųjį telefoną laikyti ant sėdynės, nepamirškite, kad tokiu atveju jis gali bet kada nukristi ir būti pažeistas. Be to, prireikus jį pasiekti tampa daug sudėtingiau. Todėl siekiant, kad telefonas išliktų saugus ir jums būtų labai patogu naudotis navigacija ar kitomis funkcijomis, vertėtų pasirūpinti ir automobiliniu telefono laikikliu.

Reguliuojamas telefono trikojis

Jei mėgstate fotografuoti savo numylėtu išmaniuoju telefonu, turėtumėte įsigyti reguliuojamą telefono trikojį. Jei pasirinksite tokį, kuris turi aštuonkojo stiliaus kojeles, galėsite labai lengvai ir greitai nustatyti tobulą fotografavimo kampą – net kai esate kelyje.

Žinoma, geriausia pasirinkti tokį trikojį, kuris galėtų būti naudojamas tiek išmaniesiems telefonams, tiek ir skaitmeniniams fotoaparatams, „GoPro“ ir internetinėms kameroms. Be to, rinkoje yra reguliuojamų trikojų, kuriuos galima valdyti per atstumą, todėl tai gali būti labai patogi funkcija, jei dažnai mėgstate daryti grupines nuotraukas su savo draugais ir šeimos nariais.

Telefonų dėklai

Šiandien mūsų išmanieji telefonai, be jokios abejonės, yra vieni svarbiausių mūsų kasdienio gyvenimo prietaisų. Todėl tampa labai svarbu pasirūpinti jų saugumu. Laimei, tai padaryti padeda telefonų dėklai.

Ir nors galbūt jūs labai mylite savo išmaniojo telefono išvaizdą, kuri papildo ir jūsų kasdienį įvaizdį, nepamirškite, kad šiuolaikiniai telefonų dėklai pasižymi didžiule skirtingų dizainų įvairove. Tai padeda daug lengviau išsirinkti telefono dėklą, kuris atitiktų jūsų skonį ir stilių.

Telefono laikiklis namams

Telefono laikiklis naudingas ne tik automobilyje, tačiau ir namuose. Visiškai nesvarbu, ar norite patogiai įsitaisę ant lovos laisvomis rankomis žiūrėti „Netflix“ serialą, ar virtuvėje ruošdami vakarienę norite lengviau matyti pasirinkto patiekalo receptą, naudodamiesi namams pritaikytu telefono laikikliu, su reguliuojamu stovu, galėsite labai lengvai nustatyti jo tinkamiausią padėtį. Žinoma, pasistenkite pasirinkti telefono laikiklį, kuris turėtų tvirtą pagrindą, užtikrinant telefono stabilumą.

Mobilusis „žaidimų pultelis“

Mobiliųjų žaidimų rinka labai sparčiai plečiasi ir vis daugiau išmaniųjų telefonų naudotojų žaidimus renkasi žaisti būtent savo išmaniaisiais telefonais. Tačiau dalį žaidimų žaisti daug patogiau naudojantis žaidimų pulteliu. Tačiau, kaip tai padaryti, kai kalbama apie išmaniuosius telefonus? Juk tai nėra konsolės!

Laimei, rinkoje jau spėjo atsirasti žaidimų pulteliams prilygstantys valdikliai, kurie skirti išmaniesiems telefonams. Daugelis jų veikia su populiariomis debesijos žaidimų paslaugomis, įskaitant „Xbox Game Pass Ultimate“, „Steam Link“, „Amazon Luna“, „Stadia“ ir „GeForce NOW“, taip pat su šimtais populiarių mobiliųjų žaidimų. Tokie išmaniesiems telefonams pritaikyti žaidimų pulteliai užtikrina daug geresnę žaidėjų patirtį ir patogesnį valdymą.

„Bluetooth“ sulankstoma klaviatūra

Išmanieji telefonai šiuolaikiniame pasaulyje tapo tokie svarbūs, kad daugumai žmonių jie netgi atlieka kompiuterio funkciją. Tačiau nemaža dalis žmonių yra pripratę prie fizinių klaviatūrų, kuriomis tekstą rašo daug greičiau ir patogiau. Ir būtent todėl šiandien labai sparčiai populiarėja su išmaniaisiais telefonais suderinamos sulankstomos mini klaviatūros, veikiančios „Bluetooth“ ryšiu.

Pabaigai

Esate priblokšti tokia didžiule išmaniesiems telefonams pritaikytų priedų gausa? Tačiau galite būti tikri, kad tai nėra vieninteliai šiuolaikiniai priedai, kuriuos verta pasitelkti. Todėl nesvarbu, kokį išmanųjį telefoną naudojate, šiandien galite įsigyti ne vieną telefono priedą, kuris jūsų telefonui suteiks dar didesnį funkcionalumą ir leis jums juo naudotis daug patogiau.


Paskelbta

sukūrė

Žymos:

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *