Geriausi sužadėtuvių žiedai: juvelyrai atsako į dažniausiai kylančius klausimus

Sužadėtuvių žiedai svarbią progą primins visą gyvenimą, todėl turi būti parinkti idealiai. Jeigu ieškote geriausio sprendimo, štai keli klausimai, kuriuos būtina užduoti juvelyrui, prieš perkant žiedą.

1. Kiek metų turite patirties?

Juvelyrikos pramonėje patirtis prilygsta įgūdžiams ir paprastai reiškia aukštesnę kokybę. Kiti komponentai, į kuriuos reikia atsižvelgti, yra platus gaminių pasirinkimas ir įvairus paslaugų spektras, parodantis jų įgūdžius ir norą dirbti klientui.

2. Ar galiu pamatyti apžvalgas ir rekomendacijas?

Juvelyrinių dirbinių parduotuvė nemeluoja: sužadėtuvių žiedai Jus džiugins tik tada, kai pasitikėsite savo juvelyru. Lygiai taip pat, kaip jūs pasitikite savo gydytoju ar mechaniku. Jei jie jums nebuvo rekomenduoti, įsitikinkite, kad yra daugybė nuoseklių metų atsiliepimų apie juvelyrą, kad žinotumėte, jog kiti buvo patenkinti (arba nusiminę) dėl savo patirties.

3. Ar kūrinys yra visiškai pritaikytas, ar aš tiesiog išsirenku brangakmenį, aplinką ir juostą?

Šis klausimas svarbus, nes jei norite pridėti pasirinktinį elementą, norite įsitikinti, kad jis yra visiškai tinkintas. Jei jums buvo pažadėtas nestandartinis žiedas, jis turėtų būti pagamintas tik jums, o ne tik derinamos skirtingo dizaino detalės.

4. Kokie yra kiekvieno metalo privalumai ir trūkumai ir kokios yra mano biudžeto galimybės?

Kiekvienas metalas turi gerų savybių ir trūkumų, o galutinis pasirinkimas priklauso tik nuo to, kas tinka jums, jūsų gyvenimo būdui ir biudžetui. Nors platina yra geriausia saugiai pritvirtinti brangakmenius, nėra blogo metalo. Čia yra patogi informacinė grafika, padėsianti pasirinkti tauriuosius metalus.

5. Ar galiu pamatyti žiedo maketą ir pamatyti didinamą deimantą?

Sužadėtuvių žiedai turi tenkinti Jus šimtu procentu, todėl prieš gaunant galutinį produktą, būtina įvertinti dizainą. Daugelis juvelyrų sukurs 3D modelį ir užaugins vaško versiją. Dėl deimantų paprašykite juvelyro paaiškinti, ką matote padidinus, kad tiksliai žinotumėte, kokį deimantą perkate.

6. Ar galiu vėliau atnaujinti deimantą?

Jei manote, kad ateityje galėsite atnaujinti, įsitikinkite, kad žinote juvelyro politiką. Daugelis juvelyrų pirmojo deimanto vertę kredituos patobulintam deimantui.

7. Ar galiu vėliau pakeisti žiedo dydį arba pridėti graviravimą?

Sužadėtuvių žiedai kartais neatitinka ieškomo dydžio, todėl tai labai svarbu! Jei manote, kad jums gali tekti pakeisti žiedo dydį, paprašykite įsitikinti, kad ant žiedo yra vietos tai padaryti ir juvelyrinių dirbinių parduotuvė gali suteikti šią paslaugą.


Paskelbta

sukūrė

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *