Labai svarbūs stiliaus patarimai apvalių formų moterims

Su asmeninio stiliaus formavimo iššūkiais susiduria ne viena moteris, tačiau ypatingai dažnai daug klausimų ir dilemų kyla apvalių formų moterims. Todėl jei jūs jau kurį laiką taip pat susiduriate su sunkumais siekiant norimo rezultato, šie stiliaus patarimai apvalių formų moterims turėtų reikšmingai pasitarnauti formuojant savo išskirtinį įvaizdį.

Apvalių formų moterims skirtų stiliaus patarimų rinkinys

Visų pirma atminkite, kad jūsų stilius iš tikrųjų yra labai asmeninis. Nors patarimų rasite daugybę ir kiekvienas jų gali būti nesunkiai pritaikytas, vis dėlto už visuomenės nustatytas taisykles ar įvairius stilistų patarimus kur kas svarbiau išsiaiškinti, kas jums patinka ir ką dėvėdamos jūs jaučiatės kuo puikiausiai. Laimei, šiame straipsnyje pateikti patarimai padės jums tai pasiekti!

Priimkite savo kūną tokį, koks jis yra dabar

Pirmasis žingsnis link savo išskirtinio įvaizdžio kūrimo yra priimti savo kūną tokį, koks jis yra šiandien. Dažnai į savo kūno linijas mes žvelgiame taip, lyg jos būtų laikinos, tačiau nors iš tikrųjų bėgant laikui jos gali keistis, mes negalime žinoti, kada tai įvyks ir ar apskritai įvyks. Todėl išmintingiausia susidraugauti su savo dabartinėmis kūno formomis ir negalvoti apie tai, kokie didelių dydžių drabužiai jums tiks po pusmečio ar po dvejų metų. Rinkitės būtent tai, kas jums tinka šiandien.

Žinokite savo išmatavimus

Negalima pamiršti ir dar vienos svarbios detalės – savo išmatavimų. Tai ypač aktualu šiomis dienomis, kai didelė dalis apvalių formų moterų apsiperka internetinėse didelių dydžių parduotuvėse. Tokiais atvejais pasikliauti vien tik nurodytu dydžiu gali būti pernelyg sudėtinga ir nepraktiška, atsižvelgiant į tai, jog yra tiek daug skirtingų prekės ženklų, kurių gaminamų drabužių lentelės skiriasi. Todėl ieškant didelių dydžių drabužių, kurie geriausiai tiktų būtent jūsų kūnui, labai svarbu žinoti tikslius savo išmatavimus ir palyginti juos su pateikiamomis dydžių lentelėmis.

Išsiaiškinkite savo figūros tipą

Dar vienas patarimas, kurio nevalia pamiršti, jei norite leistis į naujo stiliaus kūrimo kelionę, yra savo figūros tipo nustatymas. Kai žinosite savo kūno linijų matmenis, jie turėtų padėti jums nustatyti ir savo figūros tipą. Tai gali būti obuolio formos figūra, kriaušės, smėlio laikrodžio, stačiakampio ar apversto trikampio formos figūra. Nepaisant to, koks bebūtų jūsų figūros tipas, jūs privalote jį žinoti, nes tokiu būdu internete galėsite rasti daug naudingos informacijos ir patarimų, kaip pasirinkti tinkamiausius drabužius konkretiems figūros tipams.

Tinkamumas yra svarbiausia

Net jei rasite tobulai jūsų skonį atitinkantį drabužį, jei jis jums netiks, neturėtumėte jo dėvėti. Tačiau didelė dalis moterų to nepaiso, dėvėdamos drabužius, kurių dydžiai ir modeliai joms visiškai netinka. Tačiau kiekvienos iš mūsų figūra yra unikali, net jei mūsų figūros tipas ir būna vienodas. Nors kai kurie drabužiai, pvz., megztiniai ar palaidinės, gali būti gana „universalūs“ ir tarytum prisitaikantys prie bet kokių kūno formų, dažnai tokiems darbužiams kaip džinsai, kelnės, suknelės ar paltai prireikia šiokių tokių korekcijų, kad jie idealiai priglustų prie mūsų kūno. Todėl visuomet svarbu pasirinkti tai, kas mums iš tikrųjų tiktų.

Pasirinkite jums tinkamiausias spalvas

Svarbiu aspektu savo įvaizdžio formavime tampa ir tinkamiausių spalvų pasirinkimas. Tai vertėtų daryti pasitelkiant „metų laikų“ paletę, kurioje atsižvelgiama į plaukų, odos ir akių spalvą. Tokiu būdu išsiaiškinsite, kurios drabužių spalvos galėtų geriausiai papildyti jūsų išvaizdą. Ir nors kai kurių spalvų, kurios jums labai patinka, paletėje gali ir nebūti, tačiau tai tikrai nereiškia, kad negalite jų naudoti savo stiliuje. Juk visų svarbiausia, kad jaustumėtės savimi!

Derinkite prigludusius ir laisvesnius drabužius

Formuojant savo stilių labai svarbu pasiekti optimalią pusiausvyrą. Nors visuomet gali būti tam tikrų išimčių iš taisyklės, paprastai dėvint prigludusį viršutinės dalies drabužį, geriausia rinktis laisvesnes kelnes ar sijoną, nes tokiu būdu jūsų įvaizdis atrodys geriau subalansuotas. Lygiai tas pats pasakytina ir apie prigludusių kelnių dėvėjimą, kartu prie jų derinant laisvesnę viršutinę dalį.

Nepamirškite batų ir aksesuarų

Negalima pamiršti ir apie aksesuarus bei batus. Jei iki šiol nesijautėte drąsiai įvairius aksesuarus derindamos prie savo kasdienio įvaizdžio, pradėti galite nuo klasikinio stiliaus detalių. O tuomet, kai apsiprasite ir suprasite, kas jums iš tikrųjų patinka ir tinka, galite eksperimentuoti ir su unikalesnėmis bei ryškesnėmis stiliaus detalėmis.

Investuokite į kokybiškus būtiniausius drabužius

Savo drabužių spintoje svarbu ne tik turėti būtiniausius arba pagrindinius drabužius, tačiau taip pat užtikrinti, jog jie būtų pačios aukščiausios kokybės. Ir tai pasakytina apie bet kuriuos drabužius – nepaisant to, ar tai būtų džinsai ir kelnės, ar marškinėliai, suknelė, megztinis, ar sijonas. Investuoti į didelių dydžių drabužių kokybę yra ne tik prasminga, tačiau ir būtina.

Pasitelkite raštus

Iki šiol buvote įsitikinusios, kad turėtumėte vengti raštų? Tačiau tai yra tik vienas iš daugybės mitų, kuriuo vadovautis jokiu būdu nereikėtų nei vienai apvalių formų moteriai. Jei raštus pasitelksite strategiškai, galite labai lengvai atkreipti dėmesį į tas kūno vietas, kurios jums labiausiai patinka, kartu suteikiant daugiau balanso savo figūrai.

Pavyzdžiui, jei esate kriaušės formos figūros atstovės ir turite didesnius klubus, dėvėdamos margintus viršutinius drabužius ir vienspalvius apatinės dalies darbužius galite subalansuoti savo išvaizdą, sukurdamos smėlio laikrodžio formos iliuziją. Tuo tarpu, jei jūsų figūra yra obuolio formos, galite dėvėti vientisas palaidines ir margintas kelnes ar sijoną, tokiu būdu sukurdamos pusiausvyrą. Be to, raštai taip pat nebūtinai turi būti naudojami tik jau minėtai pusiausvyrai sukurti, todėl galimybės yra neribotos.

Pasirūpinkite tinkamu apatiniu trikotažu

Ypatingai svarbu pradėti nuo jums tinkamo apatinio trikotažo. Ir šiuo atveju jūs turite susitelkti į tai, kas tinka būtent jums ir ką dėvėdamos jūs jaučiate didelį komfortą ir pasitikėjimą savimi. Tai labai svarbu tiek apatinių kelnaičių, tiek ir didelių dydžių liemenėlės pasirinkimo atveju.

NAUDINGA: Platų kokybiško didelių dydžių apatinio trikotažo moterims asortimentą galite rasti https://sidonas.lt/21-apatiniai.

Pasitikėkite tuo, ką dėvite

Jei norite, kad drabužiai jums suteiktų daugiau pasitikėjimo savimi, taip pat turite pasitikėti ir savo dėvimais drabužiais. Savivertė yra tai, ką mes galime ir turime išsiugdyti, todėl skirkite laiko ir būkite kantrios. Tačiau jei išsiaiškinsite, kokie didelių dydžių rūbai jums galėtų geriausiai tikti ir rinksitės tai, ką dėvėdamos jausitės puikiai, tai bus labai didelis ir tvirtas žingsnis link didesnio pasitikėjimo savimi!

Pabaigai

Jau susipažinote su galybe skirtingų stiliaus patarimų apvalių formų moterims. Tikėtina, kad vienus patarimus jau buvote išbandžiusios, apie kai kuriuos išgirdote pirmą kartą, o kai kurių nė nenorite bandyti. Tačiau nepaisant to, jūs turite stengtis atrasti tai, kas geriausiai tiktų būtent jūsų kūno linijoms ir išskirtiniam skoniui. Juk galiausiai visų svarbiausia, kad dėvėdamos pasirinktus didelių dydžių drabužius jūs jaustumėtės savimi ir mėgautumėtės kiekviena akimirka!


Paskelbta

sukūrė

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *