Kaip išsirinkti elektros generatorių?

Dažnai pasitaiko situacijų, kai laikinai nutrūksta elektra arba yra vietų, kur elektra tiesiog neprijungta. Tokiais atvejais jums reikia elektros generatorių, prietaisų, kurie gamina elektrą. Jie yra būtini namų savininkams, verslininkams, keliautojams, statybininkams ir net muzikantams. Nesvarbu, ar dirbame prie kompiuterio, ar prie mašinos, mums reikalinga elektra. Vos jį išsijungia, tarsi sustoja visas pasaulis. Mes vis dar galime išgyventi vakarą be televizoriaus, bet negalime išsiversti be šaldytuvo ar šildymo katilo.

Įrengę generatorių savo namuose ar įmonėje, bet kuriuo metu galite gauti elektrą. Be to, ši įranga gali būti naudojama kaip atsarginis arba nuolatinis elektros energijos šaltinis. Svarbiausia pasirinkti modelį, kuris palaikys visų reikalingų prietaisų veikimą ir tuo pačiu taps ekonomiškai pelningas jums. Pagrindinis generatoriaus elementas yra variklis, nuo kurio priklausys jo tarnavimo laikas. Tai gali būti dyzelinas arba benzinas.

  • Benzino generatorius dažniau naudojamas kaip atsarginis energijos šaltinis,

kai nėra elektros. Ji taip pat gali veikti kaip nešiojama stotis, nes dėl mažų matmenų ją patogu pasiimti su savimi išvykstant. Jis yra labai kompaktiškas, lengvai prižiūrimas ir paleidžiamas esant žemai temperatūrai.

  • Dyzelinis generatorius gali būti budėjimo arba nuolatinis energijos šaltinis tose

vietose, kur jokiu būdu negalima prisijungti prie tinklo. Pavyzdžiui, statybvietėje dirbant su elektriniais įrankiais. Dyzeliniai elektros generatoriai naudojami, kai reikia didelės galios.

Galia yra vienas iš pagrindinių parametrų, į kurį reikia atsižvelgti renkantis generatorių. Norėdami nustatyti reikiamą generatoriaus galią, turėtumėte žinoti prie jo jungiamų prietaisų galią. Reikėtų nepamiršti, kad generatoriaus galia turi viršyti visų tuo pačiu metu prijungtų prietaisų, kurie veiks ilgiau nei penkias minutes, galių sumą 20-30%.  Apie tai daugiau informacijos rasite internete.

Paleidimo tipas yra sekantis kriterijus renkantis generatorių. Rankinis paleidimo tipas daugiausia yra skirtas tiems generatoriams, kurių galia yra palyginti maža. Didelės galios varikliams reikalingas elektrinis generatoriaus paleidimas.


Paskelbta

,

sukūrė

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *