Patarimai planuojantiems gauti būsto paskolą

Nuosavo būsto įsigijimas gali būti smagus ir įdomus potyris. Tačiau svajonių namo radimas yra tik vienas proceso žingsnis. Tinkamos būsto paskolos pasirinkimas gali būti toks pats svarbus procesas. Štai keletas patarimų, planuojantiems gauti būsto paskolą.

  1. Pradėkite taupyti

Priklausomai nuo skolintojo ir pasirinktos paskolos rūšies, reikalaujama pradinė įmoka  gali svyruoti nuo 2,25 iki 20 proc. būsto pirkimo kainos. Mėnesio biudžeto nustatymas gyvenimui ir papildomoms išlaidoms tikrai padės sutaupyti pakankamai pinigų pradiniam įnašui. Taip pat išeitis lengvesniam taupymui gali būti – papildomos taupomosios sąskaitos atidarymas, kad kiekvieną mėnesį būtų patogiau ir lengviau atidėti pinigus.

  • Pasitikrinkite savo kreditų istoriją

Gera kredito istorija padės gauti geriausią banko paskolos būstui pasiūlymą. Taigi, prieš pradedant namo pirkimo procesą, verta peržvelgti ankstesnių kreditų ataskaitas. Tokiu būdu pamatysite, kaip kredito profilis atrodo potencialiems skolintojams ir prireikus galėsite imtis veiksmų, kad ši situacija būtų pagerinta.

  • Susitvarkykite savo finansinius dokumentus

Kreipiantis dėl paskolos, skolintojui reikia pateikti daugybę finansinių dokumentų. Surinkus ir sutvarkius juos iš anksto, paskolos paraiška bus greičiau apdorota ir patvirtinta, tad tai padės sutaupyti daug laiko.

  • Pasinaudokite paskolos skaičiuoklėmis

Paskolos skaičiuoklė internete yra puiki priemonė, padedanti suprasti bei įvertinti savo finansines galimybes. Skaičiuokle paprasta naudotis, ji parodo, kokio dydžio būtų grąžintina mėnesinė paskolos suma pagal skirtingus namų kainos, pradinio įnašo ir palūkanų normos scenarijus. Paskolos skaičiuoklė internete: http://kku.lt/paskolos/paskola-busto-remontui/

  • Išmokite palyginti pasiūlymus

Paskolų pasiūlymai niekada nebūna vienodi. Net jei paskolų palūkanų norma yra ta pati, gali būti tam tikrų skirtumų tarp įvairių mokesčių, dėl kurių vienas pasiūlymas yra brangesnis už kitą. Svarbu yra suprasti visus komponentus, kurie naudojami nustatant paskolos kainą, kad būtų galima palyginti skirtingus pasiūlymus.


Paskelbta

,

sukūrė

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *