Plastic Pack produktai

Plastic Pack – viena pagrindinių transportavimo ir sandėliavimo taros gamintojų ir tiekėjų Lietuvoje. Savo produktus taip pat tiekia ir užsienio įmonėms. Plastic Pack produkciją sudaro daugiau nei 300 skirtingų produktų. Produktai pagaminti iš itin aukštos kokybės medžiagų savo funkcionalumu išsiskiria iš kitų gamintojų produktų. Bendradarbiaudami su užsienio gamintojams Plastic Pack savo klientams gali pasiūlyti taros įvairiausiems produktams transportuoti ar sandėliuoti. Kokie gi yra pagrindiniai Plastic Pack siūlomi produktai?

Plastic Pack dėžės transportavimui ir sandėliavimui

Apsilankę Plastic Pack internetinėje svetainėje galite išvysti daugybę skirtingų modelių plastikinių dėžių, kurios yra puikiai pritaikytos skirtingiems produktams. Vienas naujausių jų gaminių – ECR Baltic Standarto dėžės. Plastic Pack nuolat ieško inovatyvių sprendimų, kurie padėtų užtikrinti saugų bei patogų transportavimą. ECR Baltic standarto dėžės yra būtent tokios. Jos yra universalios, todėl tinka daugumai produktų. Plastic Pack siūlo net kelis skirtingus šio modelio dydžius, todėl jie puikiai pritaikomi įvairiai produkcijai. Savo inovatyvumu šios dėžės skiriasi nuo kitų. Jos puikiai dera viena su kita, net skirtingų dydžių, todėl jas galima transportuoti ypač lengvai. Pasikeliančios rankenėlės leidžia kombinuoti dėžes vieną ant kitos, o išvaizdus dizainas sukuria modernų ir funkcionalų įvaizdį. Be šių dėžių, Plastic Pack siūlo ir kitus inovatyvius sprendimus: sulankstomos dėžės, šaldytiems produktams skirtos uždaros dėžės, įvairių dydžių dėžės butelinei tarai bei dar daugiau įvairių modelių.

Kiti Plastic Pack produktai

Plastic Pack neapsiriboja tik dėžių transportavimui bei sandėliavimui gamyba. Jie taip pat gali pasiūlyti plastikines pakylas, vežimėlius, pritaikytus įvairioms dėžėms patogiai transportuoti, skirtingų dydžių paletes, didesnės talpos konteinerius, šaldymo plokštes, kurios yra saugios maisto produktams, polietileno bei popieriaus pakuotes. Pastarųjų Plastic Pack gamyboje nėra išlikę daug, tačiau individualiems užsakymams vykdyti vis dar galite kreiptis į Plastic Pack. Plastic Pack šiuo metu koncentruojasi į daugkartinę tarą ir ekologiškesnius sprendimus, dėl to savo vienkartinių pakuočių gamybą jie sumažino iki 5%. Vienkartinė pakuotė šiuo metu yra gaminama tik esant būtinybei ar atliekant individualius klientų užsakymus.


Paskelbta

,

sukūrė

Žymos:

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *