Polikarbonato plokštė: ką rinktis šiltnamiui, stoginei ar terasai?

kanalinis polikarbonatas iš e-heliopolis.lt

Polikarbonatas šiandien yra labai plačiai naudojamas įvairiose srityse. Jis labai dažnai pritaikomas ne tik pramonėje, bet ir buityje. Tai ypač dažnas pasirinkimas įvairiems stogams, pertvaroms ir ne tik. Polikarbonato plokštė gali būti įvairių išmatavimų, todėl jas lengva pritaikyti, todėl jo paklausa kiekvienais metais vis didėja. Kaip pasirinkti geriausia variantą ir užsisakyti polikarbonato negaištant daug laiko?

Didžiausi privalumai

Polikarbonatas labiausiai vertinamas dėl to, kad tai yra plastikas, kurį galima labai plačiai pritaikyti. Jis yra labai laidus šilumai, o tuo pačiu yra labai atsparus mechaniniams pažeidimams. Polikarbonato plokštė gali atlaikyti netgi labai stiprius smūgius, be to, nekeičia savo formos ir spalvos net ir esant dideliems temperatūrų pokyčiams. Polikarbonatas puikiai atlaiko tiek žemą, tiek labai aukštą temperatūras.

Taip pat didžiulis polikarbonato plokščių privalumas yra skaidrumas. Dėl to, jis yra lengvai pritaikomas, jį lengva derinti prie įvairių objektų, spalvų, eksterjero elementų. Tai lengvas plastikas, kurį patogu montuoti.

Kaip pasirinkti?

Polikarbonato plokštė gali būti įvairių išmatavimų arba storių. Polikarbonatas vertinamas todėl, kad jį lengva pjauti, todėl iš jo galima išgauti pačias įvairiausias formas. Pavyzdžiui, jeigu galvojate apie polikarbonatinį šiltnamį, galite ši anksto apskaičiuoti, kaip jis bus montuojamas ir užsisakyti, kad polikarbonato plokštė būtų išpjauta būtent tokio dydžio ir tokios formos, kokia Jums yra reikalinga.

Užsakant plokštes, svarbu galvoti ne tik apie jų formą, bet ir kitas savybes. Polikarbonato tarnavimo laikas ir jo savybės priklauso nuo to, kokio storio jis yra, kiek kamerų yra plokštėje. Todėl tai taip pat reikėtų įvertinti. Pavyzdžiui, polikarbonatiniam šiltnamiui nereikėtų rinktis per daug storo polikarbonato, nes dėl to šiltnamyje gali taip susilaikyti šiluma, kad jos bus per daug ir augalams tai nepatiks. Tuo tarpu jeigu galvojate apie tvirtą ir ilgaamžį stogą terasoje, geriau rinktis storesnę plokštė, kuri tarnaus daug metų nepakeisdama savo formos.

Taip pat galima pasidomėti ir atspalviais. Dažniausiai polikarbonatas, kuris naudojamas stogui ar priedangai nuo saulės, yra šiek tiek tamsesnio atspalvio. Toks stogas ar pertvara sulaiko saulės spindulius, tačiau tuo pačiu per daug neužtamsina erdvės ar patalpos. Todėl taip dažnai polikarbonato plokštė pritaikoma įvairių tipų terasoms, pavėsinėms, Taip pat tai yra puikus pasirinkimas stogeliui virš baseino įrengti.

Kur įsigyti?

Patogiausia polikarbonatą įsigyti internetu. Specializuotose parduotuvėse rasite platų polikarbonato plokščių pasirinkimą. Čia galite rasti įvairių storių ir išmatavimų plokštes. Vienoje vietoje įsigiję reikiamą kiekį plokščių sutaupysite laiko ir pinigų. Ieškoti pradėkite nuo e-heliopolis.lt el. parduotuvės.


Paskelbta

,

sukūrė

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *