Kartoninės dėžės, skirtos pakuoti bet kurio dydžio siuntas

dėžės
Photo by Karolina Grabowska on Pexels.com

Kam gali būti reikalingos kartoninės dėžės? Vieni jas kaupia nežinomiems tikslams namuose už durų. Kiti puikiai žino jų paskirtį ir prireikus išsiųsti siuntinį skuba ieškoti tinkamo dydžio ir pakuoti siuntos. Treti jas reguliariai užsisako vokucentras.lt ir puikiai žino, jog užsakymas bus pristatytas laiku, prekės visada užsakovą pasieks kokybiškos ir kiekvieną kartą pasitiks malonus aptarnavimas. Ši įmonė, turinti ilgametę patirtį, visada skiria didelį dėmesį ne tik prekių asortimentui, patrauklioms kainoms, bet ir žmogiškajam ryšiui bei ilgamečiam bendradarbiavimui.

Taigi kartoninės dėžės gali būti užsakomos tiek ir pavienių užsakymų metu, tiek ir vadinama dėžių prenumerata, kai puikiai žinote, jog turite reguliarių užsakymų, kuriuos reikia išsiųsti klientams ar užsakovams. Tuomet būtina visada turėti reikiamą kiekį dėžių, kad kiekvienas klientas savo siuntinį gautų laiku bei saugiai.

Šiandien gaminamos kartoninės dėžės yra patvarios bei tvirtos. Kadangi daugelis mūsų esame įpratę beveik kasdien ar bent jau kartą per savaitę pasinaudoti paštomatų paslaugomis, tai vokucentras.lt irgi tai puikiai žino ir pardavime turi tokias kartonines dėžes, kurios yra pritaikytos pagal paštomato dėžučių dydį. Labai patogu. Juk vieniems reikia S dydžio, o kitų siuntos telpa tik į L ar dar didesnį paštomato dydį.

Dar kitos svarbios ir tos kartoninės dėžės, į kurias galime jaukiai ir originaliai supakuoti mažą dovanėlę. Jos būna svarbios įvairių rankdarbių kūrėjams. Į tokias dėželes mėgstama pakuoti papuošalus, aksesuarus, mažus vaikų žaisliukus ir pan. Kartoninėje dėžutėje supakuotas daiktas visuomet įgyja didesnę vertę. Tokią dovaną visada žymiai maloniau gauti bei įteikti. Daugelis prekių pirkėjų reikalauja, kad jų įsigyta prekė būtų supakuota į dėžutę, kad galėtų ją įteikti dovanai arba saugiai laikyti namuose. Jos yra itin greitai sulankstomos. Dėžutės gali turėti langelį, susidėti iš dviejų dalių arba vientisos. Jeigu norisi spalvotų variantų, tai el. parduotuvėje vokucentras.lt galite išsirinkti tokias kartonines dėžutes, kurios gali būti pritaikytos pagal Jūsų prekinio ženklo spalvų koloritą. Žinoma, jei Jūsų prekės itin mažos, tai rinkitės dėžutes pagalvėles arba puošniai atrodančius namelius.


Paskelbta

,

sukūrė

Žymos:

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *