Verslo dovana – kaklajuostės su logotipu

Kaklajuostės su logotipu yra labai svarbus įrankis bet kurioje verslo aplinkoje. Jis ne tik naudojamas kaip identifikavimo priemonė, bet ir didina saugumą, ypač organizacijose, kuriose yra ribotos prieigos zonų. Pritaikytos kaklajuostės su logotipu yra puikus būdas skatinti prekės ženklo žinomumą ir sukurti darbuotojų vienybės jausmą. Štai keletas patarimų, kaip pasirinkti kaklajuostę ID ženkleliui su įmonės logotipu.

Medžiaga

Jūsų ID ženklelio kaklajuostės medžiaga turėtų būti patvari ir lengvai valoma. Poliesteris ir nailonas yra populiarūs ID ženklelio kaklajuostės pasirinkimai, nes jie yra patvarūs ir atlaiko dažną skalbimą. Be to, šios medžiagos yra palyginti nebrangios, todėl įmonėms jos yra ekonomiškas pasirinkimas.

Spalva

Kaklajuostės su logotipu spalva turėtų papildyti jūsų įmonės logotipą ir bendrą prekės ženklą. Pavyzdžiui, jei jūsų logotipe vyrauja mėlyna spalva, galite apsvarstyti galimybę rinktis kaklajuostę su mėlynais akcentais. Arba galite rinktis neutralios spalvos, pavyzdžiui, juodos ar pilkos, kaklajuostę, kuri nesikirstų su jūsų logotipu.

Stilius

Jūsų ID ženklelio kaklajuostės stilius turėtų atspindėti jūsų įmonės kultūrą ir asmenybę. Pavyzdžiui, jei esate technologijų įmonė, galite rinktis modernų ir madingą kaklajuostę. Jei dirbate tradiciškesnėje pramonės šakoje, pavyzdžiui, teisės ar finansų, galbūt norėsite rinktis klasikinį ir konservatyvų stilių. Svarbu pasirinkti tokį stilių, kuris kuo geriau reprezentuotų jūsų įmonę.

Logotipo vieta

Jūsų įmonės logotipo vieta ant ID ženklelio kaklajuostės yra labai svarbi. Turėtumėte pasirūpinti, kad logotipas būtų matomas, bet ne per daug pribloškiantis. Apsvarstykite galimybę logotipą patalpinti kaklajuostės apačioje. Ši vieta yra subtili, bet vis tiek lengvai atpažįstama. Taip pat galite apsvarstyti galimybę logotipą patalpinti kaklajuostės nugarėlėje.

Kiekis

Užsakydami kaklajuostę su logotipu, apsvarstykite, kiek jų reikės. Svarbu užsakyti tiek kaklajuosčių kad jų užtektų visiems darbuotojams, kuriems jų reikia, taip pat papildomų kaklajuosčių praradimo ar sugadinimo atveju. Užsakant dideliais kiekiais dažnai galima sutaupyti pinigų, todėl būtinai pasiteiraukite apie nuolaidas dideliems užsakymams.

Kokybė

Kaklajuosčių su logotipu kokybė yra labai svarbi. Aukštos kokybės kaklajuostė ne tik ilgiau tarnaus, bet ir atrodys profesionaliau. Ieškokite kaklajuosčių, kurios būtų gerai pagamintos, atkreipiant dėmesį į detales, pavyzdžiui, sustiprintas siūles ir aukštos kokybės audinį.

Pritaikymo galimybės

Rinkdamiesi kaklajuostes su logotipu atsižvelkite į pritaikymo galimybes. Kai kurios įmonės siūlo galimybę prie kaklajuostės pridėti vardus ar pareigų pavadinimus, kurie gali būti naudingi identifikuojant darbuotojus. Be to, galite apsvarstyti galimybę prie kaklajuostės pridėti šūkį, atspindintį jūsų įmonės misiją ar vertybes.

Reikia atidžiai apsvarstyti, kaip išsirinkti kaklajuostę su savo įmonės logotipu. Medžiaga, spalva, stilius, logotipo vieta, kiekis, kokybė ir pritaikymo galimybės – visa tai turi reikšmės kuriant kaklajuostę, kuri tiksliai reprezentuotų jūsų verslą.


Paskelbta

sukūrė

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *