Skolos pirkimas – palankiausias kelias atsikratyti rūpesčių

Skolos pirkimas daugeliui vis dar atrodo sunkiai suvokiamas reiškinys. Turėtumėte žinoti – skolos pirkimas yra visiškai legalus teisinis sandoris. Pasinaudojimas skolų tvarkymo įmonių paslaugomis – palankiausias kelias jums atsikratyti rūpesčių. Tai puiki galimybė skolą paversti apyvartinėmis lėšomis. Profesionalai gali sudaryt tiek vienkartinius, tiek periodinius sandorius.

Be abejonės, svarbiausias klausimas, kylantis susidūrus su skolų pirkimu – kokią vertę gausime? Atsakome:

  • Jūs greitai gaunate apyvartinių lėšų
  • Išvengiate nemalonaus ir ilgo ikiteisminio skolų išieškojimo ir teisminio skolų išieškojimo proceso.
  • Perimama visa rizika susijusi su skolininko mokumu.
  • Skolą pardavus išsaugoma pirminio kreditoriaus reputacija.
  • Nelieka skolininkų bendrovės balanse.

Tikriausiai jau supratote, jog skolos pirkimas – tai tas procesas, kuris teigiamus rezultatus duos  tik tuomet, kai darbą atliks profesionalai. Tai yra todėl, kad net ir nepaisant lengvinančių aplinkybių, tai yra ypatingas teisinis procesas, kuris reikalauja atitinkamų žinių, patirties, kruopštaus pasiruošimo bei atidaus kuravimo.

Profesionali skolų valdymo įmonė iš karto sumokės net iki 90 % skolos sumos. Tokiu būdu Jūs iškeisite savo skolą arba visą skolininkų portfelį į pinigus ir tokiu būdu sumažinsite riziką, o gautos lėšos galės būti skirtos Jūsų verslo veiklai.

Atidžiau pasidomėjus skolų išieškojimo eigos ypatumais, galima išskirti du pagrindinius etapus: ikiteisminis skolų išieškojimas ir teisminis skolų išieškojimas. Kiekvienas teisininkas, tausodamas savo reputaciją ir klientų pasitikėjimą, skolos išieškojimo bylą visomis išgalėmis stengsis išspręsti neteisminiu būdu. Tačiau turite žinoti, jog jeigu vis tik teks kreiptis į teismą, į priekį jokio mokesčio mokėti nereiks. „Rezultatyvaus sandorio mokestis“ mokamas tik išieškojus skolą.

Kalbant apie skolas, reikia pasakyti, jog ne ką mažiau aktualu ir skolų išieškojimas. Čia tai pat labai svarbu profesionalus darbas. Tai puiki galimybė užkirsti kelią nemaloniam ir sudėtingam skolų  išieškojimo procesui. Pasidomėjus skolų išieškojimo eigos ypatumais, galima išskirti du pagrindinius etapus: ikiteisminis skolų išieškojimas ir teisminis skolų išieškojimas.

Ieškojimas neteisminiu keliu. Šiame etape skolos išieškojimo ginčą bandoma išspręsti derybų keliu. Bylai nepasiekus teismo ir taikiai susitarus dėl skolos apmokėjimo, sutaupoma nemažai kliento laiko ir piniginių lėšų.

Teisminis procesas. Nepavykus su skolininku susitarti derybų keliu, teisininkai savo klientui skolą išsiieškoti patars per teismą.

Priverstinio vykdymo procesas. Teismas priima sprendimą, nurodantį skolininkui išmokėti numatytą skolą ir tam nustatomas konkretus terminas.


Paskelbta

sukūrė

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *