Stoginė terasai: ką reikia žinoti?

Stoginė terasai tampa vis labiau populiarėjančiu sprendimu dėl savo privalumų. Stoginė leidžia mėgautis terasos malonumais nepriklausomai nuo oro sąlygų, todėl tai vis labiau vilioja žmones. Pirmiausia, ką reikia žinoti apie stoginės darbus tai medžiagų įvairovė. Šiuo metu rinkoje galite rasti įvairiausių pasiūlymų stoginės medžiagoms, todėl pasidomėkite detaliai kiekviena iš jų, kad galėtumėte būti tikri savo sprendimu. Dėl stoginės medžiagų taip pat galima tartis ir su šios srities specialistais. Jie papasakos daugiau informacijos remdamiesi savo patirtimi ir žiniomis padės išsirinkti tinkamiausią variantą. Taip pat reikia nepamiršti, jog stoginė turi būti didesnė nei terasa, norint ją uždengti visiškai. Todėl reikėtų atkreipti dėmesį ar jūsų namo savybės tai leidžia daryti. Jei ne, meistrai padės atrasti kitokių sprendimų stoginei įgyvendinti.

Stoginės spalvų derinimas

Stoginė neretai yra derinama tiek prie esamos ar statomos terasos, tiek prie pačio namo spalvų. Spalvų derinimui gali padėti ir dizaineriai, tačiau ir patys galite apgalvoti, kokių spalvų norėtumėte. Tam yra labai paranku užsisakyti 3D terasos vizualizaciją. Taip ne tik matysite ar stoginė derinasi prie terasos, namo ir kiemo išplanavimo, bet ir galėsite pasirinkti tinkamas spalvas. Tokias vizualizacijas siūlo dauguma stogines ir terasas statnčių įmonių, nes tai palengvina darbą meistrams ir patiems klientams. Jeigu namo spalvų gamoje vyrauja ruda spalva, stoginė ir terasa gali būti panašių spalvų, bet skirtingų atspalvių. Jeigu namas yra pilkas, dažniausiai renkamasi panašaus atspalvio stoginė. Jos karkasas gali būti gaminamas iš aliuminio, o viršutinė danga skaidri. Taip pat reikėtų atsižvelgti ir į pačios terasos savybes. Terasa su stogine yra vienas statinys, todėl norisi, kad jie tiktų tarpusavyje. 

Stoginė: privalumai

Terasa su stogine ar be – abi jos turi savų privalumų. Stoginė gali tapti puikiu būdu apsaugoti pačia terasą nuo didelio išorės poveikio. Taip pat stoginė suteikia terasai jaukumo ir privatumo jausmą. Terasa su stogine galite mėgautis nepriklausomai nuo oro, todėl ji bus naudojama daug dažniau. Tačiau stoginė gali sumažinti erdvės pojūtį. Nors tai laikoma jaukumo požymiu, ne visi renkasi terasas su stogine. 

Your email address will not be published.