Vandens minkštinimo filtrai leis mėgautis kokybišku vandeniu

Mūsų šalyje, lyginant su kitomis,  yra labai geras ir švarus vanduo. Bet nereikia pamiršti, jog ši situacija su kiekvienais metais keičiasi ir vanduo mūsuose tampa vis labiau užterštas. Ką daryti, jog galėtumėte gerti vėl gaivų ir švarų vandenį? Be abejonės,  pagalbos ranką gali ištiesti tinkamai parinkti vandens filtrai. Jų mūsų šalies rinkoje yra pačių įvairiausių. Bene populiariausi – vandens minkštinimo filtrai.

Šie filtrai dažnai dar vadinami nukalkinimo filtrais. Jie naudojami jeigu reikia pašalinti kalcio ir magnio druskų perteklių, nes, ignoruojant šią problemą, kalkių sluoksnio ant buitinių ir santechnikos prietaisų tikrai neišvengsite. Juolab, kad tai kenkia ir žmogaus sveikatai. 

Šiuolaikinės technologijos ir naudojamos medžiagos suteikia galimybes išvalyti vandenį nuo visų įmanomų priemaišų iki sveikatai nekenksmingos normos. Egzistuoja daugybė įvairiausių filtrų, kurie gali padėti išspręsti jūsų konkrečioje situacijoje iškilusias vandens taršos problemas. Todėl, prieš priimant sprendimą, visuomet nepagailėkite laiko kreiptis į specialistus, kurių sukauptos žinios ir ilgametė patirtis padės išsirinkti patikimiausią, kokybiškiausią ir tuo pačiu jūsų piniginei draugiškiausią vandens minkštinimo filtrą.

Pagal savo veikimo būdą, tiksliau pagal regeneracijos intervalo nustatymą minkštinimo filtrai būna su laikmačiu arba debitomačiu. Pirmieji regeneruoja nustatytais laiko intervalais, antrieji – suvartojus tam tikrą kiekį vandens. Jeigu per metus suvartojate stabilų vandens kiekį, tuomet aparatai su laikmačiu bus geresnis pasirinkimas. Kitais atvejais geriau rinktis filtrus regenerojančius pagal suvartoto vandens kiekį: jų kaina tik nežymiai didesnė, o filtras dirba optimaliau.

Pagal savo formą vandens minkštinimo filtrai yra dvejopi:

Kompaktiniai, dažnai vadinami kabinetiniai. Tai toks vandens minkštinimo įrenginys, kurio viename korpuse sudėta tiek filtravimo talpa, tiek druskos talpykla tiek visos kitos sudedamosios dalys. Pagrindinis tokio filtro privalumas – mažiau užima vietos. Sklando mitas, kad kompaktiniai filtrai mažiau efektyvūs nei standartiniai, bet tai patvirtinančių faktų tikrai nėra. Vartotojai teigia, jog šių filtrų kokybė ir ilgaamžiškumas tikrai atperka šiek tiek didesnę kainą.

Paprasti arba dviejų talpų vandens minkštinimo filtrai. Jie susideda iš dviejų dalių: minkštinimo kolonos (su valdikliu) ir generacinės druskos talpos.

Kokį filtrą pasirinkti dažnai lemia faktorius, iš kur vanduo atiteka į jūsų namus. Bet kokiu atveju rekomenduojamas vandens tyrimas, kuris leis nustatyti kokių nereikalingų priemaišų turi jūsų vanduo. Sekantis žingsnis – profesionalų konsultacija, kokį vandens filtrą pasirinkti. Tuomet galėsite džiaugtis vandeniu, kuris saugos ne tik jūsų šeimos sveikatą, bet ir namuose veikiančius buitinius prietaisus.


Paskelbta

,

sukūrė

Žymos:

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *