Automobilių stiklų remontas: kada jis reikalingas ir kaip atliekamas?

Automobilių stiklai užtikrina ne tik gerą matomumą vairuotojui, bet ir jo bei keleivių saugumą. Todėl labai svarbu prižiūrėti stiklus tinkamai, o esant poreikiui, juos remontuoti arba keisti. Tikai ne kiekvienu atveju vos pastebėjus įdaužą, reikia keisti stiklą. Kartais tai gali puikiai išspręsti automobilių stiklų remontas.

Kaip atsiranda įdaužos?

Automobilių stiklai pagaminti taip, jog jie yra labai patvarūs ir gali atlaikyti įvairius mechaninius smūgius bei aplinkos veiksnius. Visgi, atsitinka taip, kad stiklas gali susibraižyti ar įdužti. Dažniausia tai nutinka važiuojant keliu, kai į stiklą pataiko akmenukas ir stikle atsiranda įdauža. Taip pat stiklas gali įskilti dėl per didelio spaudimo arba kai viduje vežami daiktai atsitrenkia į stiklą. Taip pat stiklą veikia dideli temperatūrų pokyčiai ir netgi kasdien mūsų naudojamos priemonės bei įrankiai stiklo priežiūrai.

Visa tai gali lemti, kad stikle atsiras pažaidimų. Tačiau atsiradus net ir nedidelei stiklo įdaužai, nebūtina skubėti keisti viso stiklo. Išspręsti problemą gali padėti stiklų remontas. Tai greitai atliekamas darbas, kuris nekainuos brangiai, tačiau vėl leis pasitikėti savo automobilio stiklo kokybe.

Kaip atliekamas įdaužų remontas?

Automobilių stiklų remontas turi būti atliekamas profesionalų. Visuomet reikėtų rinktis tik patikimus meistrus tokiems darbams. Tai užtrunka greitai, tad dar tą pačią dieną galėsite važinėti su savo automobiliu, tik stiklu jau bus sutaisytas.

Pirmiausia įdauža išvaloma, kad tarpuose neliktų šiukšlių, dulkių ar nešvarumų. Remontui naudojamas vakuumas ir specialios medžiagos, kuriomis užpildomi visi įtrūkimai ir atsiradę tarpeliai. Tuomet, su specialios lempos šviesa medžiaga sutvirtėja ir galiausiai tampa permatoma. Lygiai taip pat kaip stiklas. Galiausiai įdauža nupoliruojama, o automobilis grąžinamas savininkui. Jeigu niekada nėra tekę domėtis šiomis paslaugomis, nustebsite, jog po remonto stiklas atrodys kaip naujas ir įdauža nebebus tokia matoma kaip anksčiau.

Kodėl reikalingas remontas?

Kartais vairuotojai vengia remontuoti stiklus ir net nepasidomi, kad atsiradus įdaužai, nereikia keisti viso stiklo. Manoma, jog tai ilgas ir sudėtinga sprocesas. Tačiau iš tiesų sutvarkius įdaužą, išvengiate daugybės problemų. Stiklas po remonto vėl yra toks pats patvarus ir patikimas, o užtaisyta įdauža nebesiplės. Tai reiškia, kad pašalinama grėsmė, jog galiausiai stiklas suduš visiškai ir jį reikės keisti. Tad automobilių stiklų remontas yra geriausias pasirinkimas. Vos pamačius įdaužą, reikėtų iš karto kreiptis į specialistus. Sutaupysite laiko, pinigų ir važinėsite saugiu automobiliu.


Paskelbta

sukūrė

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *