Vyriškos rankinės: jų tipai ir nešiojimo ypatumai

Vyriškos rankinės – gan dažnas vyrų nešiojamas aksesuaras, kuris gali būti ne tik praktiškas, bet ir labai stilingas įvaizdžio elementas. Išgirdus „vyriška rankinė“ dažniausiai galvojama apie nešiojamas per petį, tačiau vyriškų rankinių tipų yra gerokai daugiau. Vienokią ar kitokią turi dauguma vyrų, tad esant paklausai, yra ir pasiūla. Rinkoje yra daugybė tiek fizinių, tiek elektroninių parduotuvių, siūlančių platų vyriškų rankinių asortimentą. Tad kokie yra vyriškų rankinių tipai ir kokią rinktis?

Vyriškos rankinės per petį

Tai yra populiariausias vyriškų rankinių tipas, kurių ir pasirinkimas yra didžiausias. Jų yra įvairaus stiliaus – tiek klasikinių odinių, tiek sportinių, todėl rinktis reikėtų atsižvelgiant į nešiojimo paskirtį. Jos labiausiai tinkamos vyrams, su savimi turintiems nedidelį kiekį svarbių daiktų, tokių kaip raktai, telefonas, piniginė. Todėl tokias rankines vyrai renkasi kasdienai, kelionėms arba svarbioms progoms.

Vyriškos rankinės per juosmenį

Tokios rankinės populiarios tarp sportinį stilių mėgstančių vyrų, kuriems svarbiausia – patogumas. Šio tipo rankinės patogios, nes jas dėvint rankos išlieka laisvos, o svarbūs daiktai (telefonas, pinigai, raktai) – saugūs. Vyriškos rankinės per juosmenį patogios kelionėse, kopiant į kalnus, skrendant lėktuvu ar tiesiog einant apsipirkti.

Vyriškos kuprinės

Vyriškos kuprinės – dažnas pasirinkimas tarp jaunesnio amžiaus vyrų, kurių gyvenimo tempas itin greitas ir su savimi nešiojasi daugiau daiktų, tokių kaip kompiuteris, gertuvė, pietų dėžutė, ausinės ir panašiai. Šio tipo vyriškos rankinės itin patogios kelionėse, einant apsipirkti, sportuoti ar einant į darbą.

Vyriškos rankinės darbui – portfeliai

Šios rankinės dar vadinamos portfeliais, yra populiarios tarp aukštas pareigas užimančių vyrų (direktorių, vadovų ir pan.). Dažniausiai jos yra odinės, klasikinio modelio, derinamos prie paltų, kostiumų ir kitos oficialios aprangos.

Taigi, vyriškos rankinės yra gan populiarus vyriškas aksesuaras, kurių yra kelių tipų. Dažniausiai vyrai renkasi rankines per patį, į kurią sutalpina svarbiausius daiktus. Kaip jau buvo minėta anksčiau, yra daug parduotuvių, siūlančių vyriškas rankines, tačiau prieš įsigyjant reikėtų atkreipti dėmesį į rankinės medžiagiškumą (oda ar kitos medžiagos), kaip dažnai ir kur ją nešiosite, nepamirškite ir sezoniškumo – jei nešiosite ištisus metus, geriau rinkitės geresnės kokybės ir neperšlampančios medžiagos rankinę.


Paskelbta

sukūrė

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *